+421 (0)52 / 321 04 00 alto@alto.sk

Ocenenia a certifikáty udelené spoločnosti

ALTO  Slovakia s.r.o.

BUSINESS SUPERBRANDS 2022

Superbrands je najuznávanejšou nezávislou globálnou autoritou v oblasti hodnotenia a oceňovania obchodných značiek. Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Od svojho vzniku vo Veľkej Británii si projekt získal celosvetové uznanie a dnes je cena Superbrands Award  uznávaná ako špeciálne ocenenie, ktoré na základe jednotných kritérií a metód každoročne oceňuje najlepšie z najlepších značiek v takmer 90 krajinách na piatich kontinentoch.

Bisnode a Hospodárske noviny – AAA Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti

Bisnode je európsky vedúci dodávateľ ekonomických informácií o spoločnostiach a podnikateľoch.

ALTO Slovakia s.r.o. je držiteľom certifikátu AAA – Hodnotenie najvyššej dôveryhodnosti, to znamená, že patríme do vysoko exkluzívnej skupiny spoločností v Slovenskej republike, ktoré spĺňajú najprísnejšie kritéria ekonomického hodnotenia. Kredibilita našej spoločnosti dosahuje najvyšší stupeň AAA.

ASOCIÁCIA HOTELOV A REŠTAURÁCII SLOVENSKA (AHRS) – Garantovaný dodávateľ

Partnerstvo s najväčším združením podnikateľov v oblasti HORECA je pre nás veľmi dôležité. Dáva nám možnosť zúčastňovať sa na pravidelných zasadaniach AHRS. Na týchto stretnutiach máme možnosť nielen prezentovať naše produkty a služby, ale vypočujeme si aj potreby a nové trendy v HORECA segmente.

Sme dlhoročným členom AHRS (predtým „Združenie hotelov a reštaurácií Slovenska) a držiteľom označenia GARANTOVANÝ DODÁVTEĽ.

Dun & Brandstreet – Register sloventných firiem

Už takmer 200 rokov pomáha Dun & Bradstreet klientom a partnerom rásť a prosperovať, a to vďaka sile dát, analýz a riešení založených na dátach. 

ALTO Slovakia s.r.o. je držiteľom certifikátu REGISTER SOLVENTNÝCH FIRIEM, ktorý potvrdzuje , že pri našej spoločnosť neboli zaznamenané žiadne negatívne udalosti typu registrované dlhy, insolvencia, alebo status nespoľahlivého platcu DPH.

NCR ORDERMAN partner

Rakúska spoločnosť NCR ORDERMAN je svetoznámy líder v oblasti kasových systémov a hlavne mobilných kás pre čašníkov známych pod značkou ORDERMAN. ALTO Slovakia je dlhoročným partnerom spoločnosti NCR ORDERMAN a jej zástupca na Slovensku. Od roku 2008 sme držiteľom certifikátu NCR ORDERMAN CERTIFIED PARTNER a od roku 2018 aj NCR ORDERMAN SILVER PARTNER.