+421 (0)52 / 321 04 00 alto@alto.sk

HORES10 – Komunikácia so Štatistickým úradom SR

V spolupráci so Štatistickým úradom SR sme pre používateľov hotelového systému HORES pripravili nový prídavný modul, ktorý značne uľahčí a spresní prácu štatistického zisťovania v hoteloch.

ŠUSR ako iniciátor tejto myšlienky oslovil Asociáciu hotelov a reštaurácii SR, ktorá tento projekt zastrešila ako zástupca slovenských hotelov. Oslovila viacerých dodávateľov PMS systémov.

Rokovania a vývoj, z dôvodu pandémie, trvali viac ako rok. Ako jediný dodávateľ, zo všetkých oslovených, sme tento proces dotiahli do konca a tak dnes už máme v pilotnej prevádzke niekoľko hotelov s týmto novým modulom.

Hores

Nový modul hotelového systému HORES

Komunikácia so Štatistickým úradom SR

Zabudnite na náročné zisťovanie údajov a vypĺňanie štatistického výkazu pre ubytovacie zariadenia.

HORES10 obsahuje nový modul, ktorý si zistí údaje o vašich hosťoch, upraví ich pre potreby štatistického úradu a ponúkne vám pripravený formulár na odoslanie.

Vašou úlohou bude už len doplniť chýbajúce údaje, ktoré HORES nemá k dispozícii a jedným klikom odoslať na štatistický úrad.

Čaka Vás odmena?

Štatistický úrad pre vás pripravil odmenu za automatizované spracovávanie dát. Ubytovacie zariadenia budú mať k dispozícii kompletné štatistické údaje ubytovacích zariadení podľa veľkého počtu rôznych štatistických kritérií a parametrov. Tieto údaje budete môcť využiť na porovnanie vašich výsledkov ubytovania s ostatnými ubytovacími zariadeniami.

Čo potrebujete?

  1. Informujte sa na podmienky získania modulu
  2. Objednajte a implementujte modul do systému HORES10
  3. Odosielajte štatistiky a využívajte výhody

Kategórie

Archív článkov