+421 (0)52 / 321 04 00 alto@alto.sk

Máte hotel alebo penzión?

Zabezpečte všetky operácie od rezervácie hosťa, ubytovania, po vyúčtovanie a štatistiku svojho zariadenia.

Máte komplexný nástroj na riadenie hotelovej prevádzky?

Hotelový systém Hores10

HORES je inteligentná CENTRÁLA Vášho hotela, spravuje Vašu recepčnú agendu, postará sa o Vaše rezervácie a poskytne Vám podrobný prehľad o stavu hotelu.

Potrebujete rozšíriť hotelový systém?

Voľný čas a akcie

Tieto nadstavbové moduly umožňujú správu a rezerváciu konferenčných priestorov v hoteli a pokrývajú oblasť Wellness a Spa a ďalších voľnočasových aktivít.

Používate jednoduchý a efektívny rezervačný systém?

Rezervačný systém BOOKOLO

Náš online rezervačný systém je navrhnutý tak, aby mohol každý hosť rýchlo a pohodlne dokončiť svoju vybranú rezerváciu kedykoľvek a kdekoľvek.

Potrebujete mať napojené online kanály a nemáte čas na ich správu?

Správca online rezervačných kanálov

HORES10 je integrovaný s mnohými online rezervačnými kanálmi. Teraz si môžete pokojne rozšíriť počet Vašich distribučných kanálov a obsluhovať ich z jedného miesta.

Čítačka dokladov

Možnosť využitia

Čítačku dokladov je možné využiť na hotelových recepciách, pretože tam je potrebná práca s dokladmi a nutnosť prepisovania údajov o klientoch do recepčného/ubytovacieho systému Hores10.

Combo Smart ponúka kompletnú podporu čítania RFID pre rozhrania BAC, EAC, EAC2.0, PA, AA, PC/SC. Vyhovuje normám ISO &ICAO a podporuje BAC, PACE, EAC, AA, a PA ako aj CA, TA, BAP a EAP.

Pripojenie je prostredníctvom USB kábla, čiže nepotrebuje žiadne dodatočné napájanie.

Citacka dokladov

Hlavné výhody

  • Šetrí čas: kompletný sken údajov trvá menej ako 1 sekundu. Viete si načítať viacero dokladov naraz za sebou a potom si príslušný doklad vybrať pri ubytovaní zo zoznamu načítaných dokladov.
  • Eliminovanie chýb pri prepisovaní údajov. Doklad a všetky údaje sú automaticky detekované
  • Ľahké použitie – len vložíte doklad a čítačka ho ihneď prečíta, nie je potrebné žiadne špeciálne školenie
  • Dlhá životnosť zariadenia – neobsahuje pohyblivé časti. Využíva technológiu LED osvetlenia viditeľného bieleho, infračerveného a ultrafialového svetla.