+421 (0)52 / 321 04 00 alto@alto.sk

Máte hotel alebo penzión?

Zabezpečte všetky operácie od rezervácie hosťa, ubytovania, po vyúčtovanie a štatistiku svojho zariadenia.

Máte komplexný nástroj na riadenie hotelovej prevádzky?

Hotelový systém Hores10

HORES je inteligentná CENTRÁLA Vášho hotela, spravuje Vašu recepčnú agendu, postará sa o Vaše rezervácie a poskytne Vám podrobný prehľad o stavu hotelu.

Potrebujete rozšíriť hotelový systém?

Voľný čas a akcie

Tieto nadstavbové moduly umožňujú správu a rezerváciu konferenčných priestorov v hoteli a pokrývajú oblasť Wellness a Spa a ďalších voľnočasových aktivít.

Používate jednoduchý a efektívny rezervačný systém?

Rezervačný systém BOOKOLO

Náš online rezervačný systém je navrhnutý tak, aby mohol každý hosť rýchlo a pohodlne dokončiť svoju vybranú rezerváciu kedykoľvek a kdekoľvek.

Potrebujete mať napojené online kanály a nemáte čas na ich správu?

Správca online rezervačných kanálov

HORES10 je integrovaný s mnohými online rezervačnými kanálmi. Teraz si môžete pokojne rozšíriť počet Vašich distribučných kanálov a obsluhovať ich z jedného miesta.

Hotel APP

Jednoduchá navigácia

Elegantné používateľské rozhranie umožňuje bezproblémové prehliadanie aplikácií.

Mobilný dashboard

Na hlavnej obrazovke aplikácie sú k dispozícii informačné widgety, ktoré Vám poskytnú okamžitú informáciu o aktuálnom stave hotela. Uvidíte tu napríklad obsadenosť, štruktúru bývajúcich hostí, prijaté online rezervácie alebo Inframe na Vaše sociálne siete. Pre recepciu sú užitočné interaktívne príchody, odchody, čakačky alebo opcie.

Webová aplikácia

Do aplikácie vstúpite cez váš obľúbený webový prehliadač. Platí rovnaké prihlásenie ako do HORESu. Nemusíte riešiť iOS alebo Android.

Správa rezervácií

Z hotelovej mobilnej aplikácie máte prehľad o všetkých vašich rezerváciách, môžete vytvárať nové rezervácie, opravovať ich alebo stornovať. Rýchlo a prehľadne s okamžitou väzbou do HORESu.

ReportPlace

Aplikácia je napojená na systém reportov v HORESe – tzv. ReportPlace, ktorý je prístupný odkiaľkoľvek z webového prehliadača. Ponúka viac ako 130 typov reportov v prehľadnej grafike as bohatou funkcionalitou.

Užitočné prehľady

Hotelová mobilná aplikácia Vám poskytne prehľad o rezerváciách, výnosoch a obsadenosti.

Multiproperty switch

Prepínanie medzi viacerými hotelmi umožňuje vykonávať operácie pre konkrétne prevádzky v rámci jedného reťazca.

Jednoduchý inventory management a správa distribučných kanálov

Vynikajúci nástroj pre okamžitú inventarizáciu a aktualizáciu sadzieb vrátane zastavenia predaja na všetkých vašich kanáloch z mobilnej aplikácie hotela.