+421 (0)52 / 321 04 00 alto@alto.sk

MENUGER
Jedálny lístok na tablete

Zmodernizujte reštauračné služby vo Vašom hoteli, či reštaurácií

ATRAKTÍVNY VZHĽAD

Menuger sa stane doplnkom Vašej reštaurácie. Atraktívny vzhľad tabletu podčiarkne úvodné pozadie aplikácie. Vzhľadom na atmosféru Vašej reštaurácie alebo hotela, služieb a kuchyne, ktoré ponúkate, je možné úvodnú stránku personalizovať. Zvolíte si fotografiu alebo obrázok, ktorý najviac vystihuje filozofiu Vašej prevádzky a už na prvý pohľad povie hosťovi, čo má očakávať.

  • hlavné okno je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám
  • na výber je niekoľko jazykov (angličtina, nemčina,…)
  • možná je integrácia so systémom FoodMan®

PREHĽADNOSŤ

Menu je prehľadne roztriedené na jednotlivé kategórie jedál a nápojov, čo hosťovi umožní jednoduchú orientáciu. Výhodou menu je jeho používateľská jednoduchosť a intuitívne ovládanie

PERSONALIZÁCIA VZHĽADU

Menuger je možnosť ako hosťovi prezentovať Vašu reštauráciu v modernom a inovačnom šate. Na výber máte viac farebných variantov a je len na Vás, ktorý si zvolíte, aby vystihol dokonale Vašu prevádzku.

INFORMÁCIE O VAŠEJ PREVÁDZKE

Menuger nie je iba jedálnym lístkom zabaleným v atraktívnom obale. Je tiež možnosťou na prezentáciu Vašej prevádzky. Vďaka Menugeru môžete hostí informovať o službách, zaujímavostiach, akciách, histórii alebo o Vašej kuchyni. Je na Vás aké informácie si zvolíte, aby ste sa čo najlepšie prezentovali v očiach hosťa. Hosť si aj takýmto spôsobom môže spríjemniť čakanie na jedlo a dozvedieť sa Viac o Vašej prevádzke.

VIZUÁLNA STRÁNKA MENU

Ku každému jedlu je k dispozícii podrobný popis ingrediencií, z ktorých sa skladá. Súčasťou podrobného popisu sú aj alergény, ktoré jedlo obsahuje. Súčasťou jedálneho lístka sú aj vysokokvalitné fotografie jedál a nápojov. Vďaka tomu hosť ľahšie nadobudne predstavu o tom, čo si objednáva a ako bude pokrm vyzerať.

EDITOVANIE MENU

Menuger sa aktualizuje jednoducho a rýchlo. Prostredníctvom internetovej stránky ľahko pridáte položku, alebo ju naopak veľmi jednoducho odstránite. Editácia jedálneho lístka sa realizuje prostredníctvom web-stránky, ktorá je optimalizovaná aj pre zadávanie z mobilných zariadení.