+421 (0)52 / 321 04 00 alto@alto.sk

WEBINÁRE / SEMINÁRE – TÉMY A TERMÍNY

Pre našich zákazníkov organizujeme webináre – cez internet a semináre na reštauračný systém (FoodMan, FoodiePOS, Foodie APP, CookMan, LoyalMan) a hotelový systém (Hores 10 + jeho moduly, Housekeeping, GuestGuide, Hores APP, online booking.

Webináre sú dostupné cez webový prehliadač. Semináre sa odohrávjú na konkrétnom mieste.

Cieľom webinárov a seminárov je oboznámiť používateľov s novinkami v programoch, ukázať doporučené postupy pri práci s programami, vysvetliť operácie, ktoré používatelia každodenne používajú a v neposlednom rade aj ako predísť chybám, prípadne urobiť ich nápravu.

Na webináre/semináre je potrebné sa zaregistrovať cez registračný formulár pod kalendárom.

Je potrebné sa zaregistrovať na konkrétny seminár. Ak vo formulári nenájdete daný dátum, tak daná udalosť bude prebiehať online a zadarmo a v danej udalosti bude aj odkaz na prihlásenie sa.

Ceny seminárov

zákazníci so servisnou zmluvou   0,- EUR
zákazníci bez servisnej zmluvy   50,- EUR

Navigácia zobrazení

Udalosť Navigácie Zobrazení

Today

„Webové aplikácie Hores“ – Správa hotela vo vašom mobile (webinár)

Firma Alto Slovakia - Svit Sládkovičova 33, Svit, Slovenská republika

OBSAH WEBINÁRA Webové aplikácie Hores poskytujú dôležité informácie pre manažérov potrebné pre aktívne riadenie hotela odkiaľkoľvek. Poskytujú informácie: - o obsadenosti hotela - o tržbách hotela - o príchodoch a odchodoch hostí Poskytujú všetky reporty priamo na mobilnom zariadení alebo v akomkoľvek vebovom prehliadači na ľubovoľnom zariadení Odkaz na prihlásenie, realizované cez program ZOOM: https://us02web.zoom.us/j/84506755542?pwd=RVAyR2VwOGtsWk5aUlJCdzVPRXFxZz09 […]

Zadarmo

Registrácia na semináre

Registrácia na semináre

Termíny seminárov
Do tohto okna vypíšte zozanm všetkých osôb s e-mail adresami, ktoré sa chcú zúčastniť.