Inteligentná centrála Vášho hotela

Spravuje Vašu hotelovú agendu, postará sa o Vaše rezervácie a poskytne Vám podrobný prehľad o stave hotela. Predstavujeme Vám HORES 10.

Hlavné výhody

Prehľadné prostredie

Inteligentné funkcie

Rýchlosť práce s hosťom

Automatizácia činností

Robustné prehľady

Hlavný panel

Všetky dôležité informácie na jednej obrazovke hlavného panela

Celý hlavný panel je plný užitočných informácií, ktoré vám poskytnú okamžitý prehľad o aktuálnom stave hotela. Uvidíte napríklad predpovede obsadenosti, štruktúru hostí alebo prijaté online rezervácie. Interaktívne príchody, odchody, alebo ďalšie vychytávky sú na recepcii veľmi užitočné.

Inteligentný graf izieb

Vytvoriť rezerváciu a ubytovať hosťa nebolo nikdy jednoduchšie

Tento interaktívny a šikovný nástroj umožňuje rýchlo a ľahko vytvárať rezervácie, pracovať s hosťom, sledovať aktuálnu situáciu rezervácií, hostí a stavu izby.

 

Jednoduchá tvorba rezervácií

Rýchla a jednoduchá rezervácia so všetkým, čo kedy budete potrebovať

Individuálne alebo skupinové rezervácie s možnosťou alokácií a automatickým potvrdením pre hosťa. Ceny vybrané pre partnerov s možnosťou platby vopred a funkciou „nevratné“. Jednoduché zrušenie a úprava.

Flexibilná banka hostí

Prihlásenie, odhlásenie bývajúceho hosťa

Ako rýchlo ubytovať hosťa? Všetky dáta budú bezpečne zaslané do HORESu po naskenovaní ID karty hosťa / ID čítačkou, hosť bude identifikovaný v internej banke hostí a bude zahrnutý do automatického odbavenia. Na karte hosťa môžete zadať plán stravovania, zadať úlohy personálu prostredníctvom „traces“, alebo prideliť ďalšie pravidelné služby počas pobytu.

 

Prehľadný účet hosťa

Jednoduchá práca s hosťom od ubytovania až po vyúčtovanie

Jednoduchá a rýchla registrácia hosťa pri príchode, priradenie izby podľa jeho preferencií, zobrazenie všetkých potrebných informácií o jeho pobyte, spolu s možnosťami stravovania a doplnkových služieb, vystavenie faktúry a vyúčtovanie pri odchode. Účet hosťa ponúka rôzne filtre, spôsoby platby, rozdelene a presun položiek s automatickou spätnou väzbou od hosťa prostredníctvom e-mailu. Vytvorte profesionálny a príjemný dojem na vašich hostí a zvýšte ich vernosť.

HORES ReportPlace

Prehľady kedykoľvek a kdekoľvek

Vďaka funkcii RAW (Reports anywhere) umožňuje systém sledovať všetky prehľady prostredníctvom HORESu, webového prehliadača alebo z ľubovoľného mobilného zariadenia. Sledujte podrobné informácie z rôznych oblastí od obsadenosti, predaja, štruktúry hostí, partnerov alebo segmentov až po vekové kategórie či národnosti.