Predávajte hotelové služby efektívnejšie

Na vašej bezpečnosti nám záleží, je kľúčová pre ochranu vašich dát, systémov a aplikácií pred neželanými situáciami, útokmi alebo stratou údajov.

Preto by sme vám chceli pripomenúť bezpečnostné opatrenia, ktoré by ste mali dodržiavať, aby ste si naďalej udržali zabezpečené dáta a funkčný softvér.

Rozšírenie ponuky

Voucher shop ponúka možnosť rozšírenia a spestrenia vašej online hotelovej ponuky. Poukazy je možné ponúkať na hotelové služby podľa vašej preferencie – ako napríklad ubytovanie, wellness, balíčky alebo vouchery do hotelovej reštaurácie. Ďalej voucher shop umožňuje predaj doplnkových produktov ako je napríklad hotelová kozmetika alebo tovar špeciálne pripravený pre hotelových hostí.

Možnosť darovania zážitku

Prostredníctvom voucher shopu umožníte vašim hosťom zakúpiť poukaz na službu vo vašom hoteli. Poukaz je možné darovať svojim blízkym či priateľom s osobným venovaním a vybraným dizajnom, následne ho zaslať priamo na ich e-mail. Poukazy nie sú viazané na fixné termíny a obdarovaný si môže poukaz uplatniť podľa svojich časových možností.

Automatizácia procesov nákupu a uplatnenia

Bookolo Voucher Shop ponúka okrem iného aj automatizáciu vašich administratívnych procesov. Pomocou platobnej brány klient poukaz hneď po zakúpení uhradí a ten je mu automaticky zaslaný na jeho emailovú adresu. V prípade, že preferujete platbu bankovým prevodom, voucher shop po zakúpení poukazu na klienta automaticky zašle potvrdzujúci email s číslom účtu a variabilným symbolom pre jeho úhradu. Ďalej je tiež možné poukaz uplatniť zo strany hosťa bez nutnosti kontaktovania recepcie alebo rezervačného oddelenia priamo v Bookolo Booking Engine.

Výber vlastného dizajnu voucheru

Vo Voucher shope máte na výber z niekoľkých šablón a pre každý typ poukazu môže byť šablóna iná podľa vašej preferencie. Bookolo Voucher Shop taktiež v jednej zo šablón podporuje výber dizajnu poukazu zo strany klienta – napríklad vianočný, romantický alebo narodeninový dizajn.

Personalizácia poukazu

Jednou z obľúbených funkcií Voucher shopu ako zo strany hotela alebo aj koncového zákazníka je možnosť poukaz personalizovať pomocou vpísaného venovania, výberu formátu, designu a možnosti zaslať poukaz ako darček.

Privátne poukazy

Na podporu hotelových kampaní a online ponúk na sociálnych sieťach ponúka Bookolo Voucher Shop možnosť vytvorenia a predaja privátnych poukazov. Tieto poukazy so špeciálnou cenou je možné ponúkať napríklad aj pre vašu korporátnu alebo stálu klientelu.